Sposoby płatności

Szybki przelew, albo karta on-line: obsługiwane przez Przelewy24.pl. Te transakcje są księgowane w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci na razie nie ponoszą dodatkowych opłat za te metody płatności. To nasz sklep płaci wszystkie prowizje operatorowi. 

Przelew tradycyjny, albo szybki przelew BLIK na telefon 537 777 017: Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia oraz numerem rachunku bankowego, na który należy wykonać przelew na kwotę wynikającą z wartości zamówienia. Dopiero po zaksięgowaniu przelewu, albo po otrzymaniu potwierdzenia np. w PDF, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci posiadający w telefonie aplikację swojego banku mogą wysłać natychmiastowy przelew BLIK podając jedynie nasz numer telefonu.

Pobranie gotówką: Zapłata gotówką do rąk kuriera. Dodatkowy koszt tej metody wynosi 18 zł,

Pobranie z zabezpieczeniem: Dodatkowy koszt tej metody wynosi tylko 9 zł, ale należy dokonać przedpłaty samych kosztów wysyłki przelewem na konto, a resztę gotówką kurierowi. 

Gotówka, albo szybki przelew BLIK na telefon 537 777 017: Przy odbiorze osobistym w naszym sklepie. Gotówka bez opłat i prowizji; Przelew na telefon dla klientów posiadających odpowiednią aplikację bankową.

Kartą przy użyciu terminala: po ponad 20 latach zmuszeni byliśmy odmówić tej metody płatności, bo operator Fiserv Polska (dawniej First Data Polska, jeszcze dawniej PolCard) przywłaszczał sobie część z tych wpłat, pomimo iż w umowie takie prawo nie zostało mu zapisane. Godząc się na określone w umowie prowizje od transakcji i opłaty za dzierżawę terminala chcieliśmy dać klientom wybór, natomiast to nie oznacza, iż szukaliśmy dodatkowych "wspólników" do naszej działalności. Czuliśmy się zwyczajnie okradani. Dlatego od 1 kwietnia 2022 r. chcąc u nas coś kupić stacjonarnie, należy posiadać gotówkę, albo aplikację bankową, umożliwiającą szybki przelew  na telefon. Wierzymy, że wkrótce pojawią się dodatkowe, do tego bezpłatne możliwości transakcji bezgotówkowych przy użyciu telefonu, stąd nie przystępujemy do żadnych długoterminowych, bardzo drogich, choć na początku darmowych akcji "Polska bezgotówkowa".

Najbliższe bankomaty: 

Pszczelarska 9, 52-233 Wrocław - 850 m. - Biedronka koło Kościoła

Parafialna 21, 52-233 Wrocław - 1,4 km - Biedronka przy Rondzie na Generała Grota Roweckiego 

Zwycięska 14E/2/B, 55-033 Wrocław - 1,5 km - SGB-Bank S.A.

Zwycięska 14a, 53-033 Wrocław - 1,8 km - Auchan

  

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl